Jsme tu pro vás v pracovní dny od 8-16 h

,

Ambasador - obchodně technický konzultant

Orientujete se ve světě nátěrových hmot či příbuzného oboru? Jste srdcem aktivním obchoďákem na živnost a přemýšlíte nad rozšířením vašeho portfolia nabídky? Možná vás osloví spolupráce s naší společností! Aktuálně registrujeme volné pozice obchodně technického zástupce a možná máme právě volný region i pro vás! Pokud vás naše nabídka osloví, neváhejte nás kontaktovat.

Očekáváme každodenní aktivní přístup ke klientovi, udržování a rozšiřování obchodní sítě ve svěřeném regionu. Mezi každodenní činnost patří také tvorba cenové nabídky klientům, aktivní implementace kampaně na prodejní místa, uzavírání rámcové obchodní smlouvy s klienty a zajištění  prodejního a technického servisu.

Nabízíme - Práci na ŽL, Exkluzivitu ve svěřeném regionu,  motivující provizní finanční ohodnocení, zázemí zavedeného  dodavatele, odborné zaškolení, technickou pomoc. Kvalitní, trhem ověřené výrobky, marketingovou podporu (firemní propagační materiály: katalogy, ceníky atp.)

Očekáváme zejména zkušenosti z obchodu a oboru stavebnictví, maloobchodu výhodou. Výborné komunikační a prezenční schopnosti. Samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, iniciativu. Uživatelskou znalost práce na PC, trestní bezúhonnost. Pozice je ideální pro současné obchodní zástupce sortimentu pracovní nářadí, tmely, drogerie.

Zaujala vás tato nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií. Zahájení spolupráce je možné dle dohody.